Incentive Organizasyon


Kalite Anlayışımız

 

Yaptığımız işlerin sıradan değil, ölçülebilir olmasına dikkat ederiz. Kaliteye inanmak tüm organizasyonlarımızda bizim için vazgeçilmez bir yaklaşımdır. M.I.C.E gerek yurtiçi gerekse yurtdışında gerçekleştirdiği tüm operasyonlarında işin uzmanı çözüm ortakları ile çalışır. M.I.C.E de bir çok proje kendi içerisinde çözümlenmekte olup, konunun uzmanı ekip arkadaşlarımız kalite standartlarını en üst seviyede tutmak için çalışırlar.

M.I.C.E kalite sapmalarını önlemek için bir çok hizmeti kendi personeli ile çözümlemektedir. Gerek handling ekiplerimiz gerekse ürün yöneticilerimiz operasyonun bir parçasıdır, ürünün hazır hale getirilip sunulmasına kadar geçen süreçte çalışan Ekip %100 M.I.C.E personelidir. Ayrıca ürün ve hizmetlerimizin misafirlerimizle buluşturduğumuz tüm süreçte çaba gösteren ekip yine %100 M.I.C.E personelidir. Her M.I.C.E çalışanı kalite standartlarını gözeterek hizmet verdiği kurumu
temsil etme bilinci ile organizasyonu tamamlamaktadır.

 

Ekibimiz 

 

M.I.C.E de herkes ayrıcalıklıdır. 50 kişilik ekibimiz ve uzman yöneticilerimiz, bu meslekte tecrübeli ve bu sektörün hassasiyetine inanan arkadaşlarımızdır. Yapmış olduğumuz işin bir hizmet işi olduğu bilinci ile hareket eder ve en iyi hizmeti en efektif şartlarda sizlere sunmaya çalışırız. İletişimimiz çok güçlüdür ve her an bize ulaşabilirsiniz. Proje yöneticiniz ile her saat iletişimde olabilirsiniz. Tüm ekip üyesi arkadaşlarımız kaliteye ve kaliteli iletişime inanarak sizi her aşamada bilgilendirmeyi görev edinmiştir. Ekibimizde size çözüm üretecek bir çok departman konunun uzmanı kişiler tarafından yönetilip, opera edilmektedir. Yurtiçi operasyonlarımız ve yurtdışı operasyonlarımız tamamen kendi ekibimiz tarafından organize edilip, operasyonu yapılmaktadır. Ayrıca M.I.C.E yurtdışında Güney Asya Operasyonları için Bangkok merkezli bir ve Avrupa Operasyonları için Londra ve Saraybosna merkezli iki adet operasyon ofisine sahip, Türkiye'de ki nadir operatörlerden biridir. Ayrıca, Ege ve Akdeniz operasyon merkezlerimiz ile sizlere en kısa sürede  en iyi hizmeti temin etmek için çalışırız.

 

Neler Yapıyoruz?

 

Organizasyon konusunda en geniş operasyon kabiliyetine sahip olan M.I.C.E size Türkiye'de ve tüm Dünyada Hizmet verebilme yeteneğine sahiptir. Bunların dışında M.I.C.E ihtiyacınız olan organizasyonu size özel geliştirir. 

Personel, Şirket ve Dönem Toplantıları

Kongre Seminer Organizasyonları

Personel Motivasyon ve Gezi Organizasyonları

Bayi Toplantıları ve Bayi Gezileri

Açılış ve Lansman Toplantıları

Tüm Türkiye'de ve Dünyada Otel Rezervasyonları

Rehberlik ve Transfer Hizmetleri

VIP Transfer Hizmetleri

Kişiye Özel Seyahat Hizmetleri

Tüm Dünya Havayolu Biletleri

Araç Kiralama Hizmetleri

 

 

 

 

 

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 0216 445 26 26 Fax 0212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

0216 445 26 26