GÜNEY AFRİKA SÜPER PROMO 2020 MART

GÜNEY AFRİKA SÜPER PROMO 2020 MART
Açıklama :

GÜNEY AFRİKA SÜPER PROMO 07 MART 2020 THY 7 GECE 9 GÜN

Gezilecek Yerler :

Cape Town(4) - Sun City - Pilanesberg - Johannesburg(3)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

7 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

07 Mart

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – CAPE TOWN // 07 Mart 2020 Cumartesi

Buluşma : 06 Mart 2020 Cuma Saat 23:30

06 Mart 2020 Cuma saat 23:30’de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 44 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 02:25’te İstanbul-Cape Town uçuşunu gerçekleştiriyoruz.Yerel saat ile saat 12:40’da Cape Town’a varış.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından şehir merkezine transfer oluyoruz. Varışa istinaden yapılacak şehir turunda şehir Merkezi, Parlamento Binası, Company Gardens, Long Street, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli ve Adderly Caddesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme Cape Town’daki otelimizde.


2. Gün: CAPE TOWN // 08 Mart 2020 Pazar

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Alışveriş, dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Ümit Burnu gezimize katılabilirler.Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır.Tekne ile açılarak Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki restorantda alınacak öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz.Geceleme otelimizde.

Ümit Burnu Gezisi Öğle Yemekli : 150 USD


3. Gün: CAPE TOWN // 09 Mart 2020 Pazartesi

Kahvaltının ardından serbest zaman.Dileyen yolcularımız ile ekstra Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği gezisi yapılacaktır. Öncelikle Masa dağını ve yörenin ünlü içeceklerini tadacağımız turumuza çıkıyoruz. 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından geleceğimiz bu çiftlikte; önce mahzenleri geziyor ardından tadım yapıyoruz. Daha sonra 1679’ da kurulmuş olan Stellenbosh kasabasına geçiyor ve şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Ardından Spier Çiftliğinde; Eagle Encounter’da Güney Afrika’nın vahşi kuşlarını görüyoruz. Restoranda alınacak öğle yemeği sonrasında Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği Gezisi Öğle Yemekli : 150 USD


4. Gün: CAPE TOWN // 10 Mart 2020 Salı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Alışveriş,dinlenme ve gezme fırsatı.Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Teneke mahallesi ve Botanik Bahçe Turu’na  katılabilirler.Bu gezimizde Cape Town şehir merkezinin dışında yer alan,çok düşük gelirli yerli halkın yaşamlarını gözlemleme fırsatı bulacağımız mahallelerden birine gidiyoruz.Bu ziyaretimizin ardından, 1913 yılından bugüne dek ziyarete açık olan 2004 yılında Unesco tarafından dünya miras listesine alınan, dünyadaki sayılı botanik bahçelerinden biri olan Kirstenbosch Botanik Bahçesi’ni geziyoruz.Öğle yemeğimizi botanik bahçesinin içinde yer alan Güney Afrika’nın lezzetlerini tadacağımız yerel restoranda alıyoruz.Tur bitimi otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.

Teneke Mahallesi ve Botanik Bahçe Turu Öğle Yemekli : 110 USD

 


5. Gün: CAPE TOWN – JOHANNESBURG // 11 Mart 2020 Çarşamba

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Cape Town-Johannesburg uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz.Varışa istinaden yapılacak şehir turunda şehir Merkezi, Houghton-Mandela Evi, Rosebank, Sandton bölgeleri turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme Johannesburg’taki otelimizde.


6. Gün: JOHANNESBURG // 12 Mart 2020 Perşembe

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pilanesberg safari & Sun City turuna katılabilirler. Öncelikle Sun City şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Sun City Güney Afrika’nın kuzey batı eyaletinin bozkırlarında, sakin bir gölün kıyısındadır ve Pilanesberg’in heybetli dağlarıyla çevrilidir. Sun City, birçok özelliğinin birleşimiyle tatil beldeleri içinde benzersizdir. Her sene ihtişamlı sportif ve eğlence faaliyetleriyle donanmış dört ve beş yıldızlı otelleri ve büyülü Lost City (Kaybolmuş Şehir) binlerce turisti çeker.Pilanesberg National Park’ta safari araçları ile yapılacak olan safari gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park’da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız.Tur bitimi Johannesburg’ da bulunan otelimize transfer.

Pilanesberg Safari & Sun City Turu : 155 USD


7. Gün: JOHANNESBURG // 13 Mart 2020 Cuma

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Proteria turuna katılabilirler.Güney Afrika’nın üç başkenti arasında yer alan Pretoria ülkenin ‘’idari’’ başkentidir. Üç büyük Üniversitesi ve Jakaranda ağaçları ile meşhur olan Pretoria şehir turu esnasında göreceğimiz yerler: Paul Kruger Heykeli, Kilise meydanı, Başkanın Ofisi, Birlik Binası, Kruger ve Melrose Evleri ve Voortrekker Anıtı'dır.Ayrıca 9 metre yüksekliğindeki dünyanın en büyük Nelson Mandela heykelini görme şansı elde edeceğiz.Tur bitiminin ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman ve ardından Johannesburg’da bulunan otelimize transferimiz gerçekleşecektir.Geceleme otelimizde.

Pretoria Turu : 65 USD


8. Gün: JOHANNESBURG – İSTANBUL // 14 Mart 2020 Cumartesi

Sabah otelde alacağımız ardından sebest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lesedi  Kütür Köyü & Aslan Parkı turuna katılabilirler.Lesedi,Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür.Turun başlangıcında video prezantasyonu ile siyah kültürlerin tarihi anlatılır daha sonra ufak gruplara ayrılarak Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanlara girilir.Daha sonra kültürel Afrika dansları izlenir.Öğle yemeğimizi, ekstra tura dahil olarak Lesedi Kültür Köyü'nde geleneksel Afrika mutfağı ile alıyoruz.Lesedi Köyü ziyareti sonrası yolumuza devam ediyoruz ve Aslan Parkı’na varıyoruz.Aslan Parkı turumuzda,nadir bulunan beyaz aslan görme, yavru sevme, kendi ortamlarında oyunlarını görme imkanı bulacağız.Aslan Parkı ziyareti sonrası havalimanına hareket ve varış.THY’nin TK 43 sayılı seferiyle 19:15’ de İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

Lesedi  Kütür Köyü & Aslan Parkı Turu Öğle Yemekli : 145 USD


9. Gün: İSTANBUL // 15 Mart 2020 Pazar

Yerel saat ile 06:05’te İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.


10. Gün:

OTELLER

Johannesburg - Park Inn Sandton 4* vb.

https://www.parkinn.com/hotel-sandton?facilitatorId=CSOSEO&csref=org_gmb_pd_en_sn_ho_JNBPS

Cape Town - Cape Town Diamond Hotel 3* vb.

http://www.capediamondhotel.com/Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Cape Town gidiş ve Johannesburg-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve bu bilete ait vergiler,
Cape Town - Johannesberg Town iç hat uçuş biletleri ve bu bilete ait vergiler,
Programda belirtilen şehirlerde 3* ve 4* otellerde 7 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Johannesburg ve Cape Town şehir turları,
Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı çıkış pulu,
Öğle ve akşam yemekleri,
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Kişisel harcamalar,
Ekstra turlar.

FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
07.03.20203* & 4* Oteller1369.00 USD1794.00 USD -0 - 2 Yaş 400.00 USD
2 - 12 Yaş 1319.00 USD
Taksitler »

Kalkış Tarihleri

07 Mart

Kalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Emirates Havayolları
899.00
'den itibaren...
Air Arabia Havayolları
445.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
79.00
'den itibaren...
Emirates Havayolları
849.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

286 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341