VİETNAM KAMBOÇYA SÖMESTR ÖZEL TURU 2020 OCAK

VİETNAM KAMBOÇYA SÖMESTR ÖZEL TURU 2020 OCAK
Açıklama :

VİETNAM KAMBOÇYA 2020 SÖMESTR ÖZEL TURU 29 OCAK 2020 SİNGAPUR HY 11 GECE

Gezilecek Yerler :

Hanoi(2) - Halong(1) – Hoi An(1) – Hue(1) – Ho Chi Minh(2) – Siem Reap(2)

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

11 Gece / 3 Gece Oda Kahvaltı 6 Gece Yarım Pansiyon

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – SİNGAPUR // 29 OCAK 2020 ÇARŞAMBA

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 12.00’de buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 14.25’te Singapur’a uçuyoruz.


2. Gün: SİNGAPUR – HANOİ // 30 OCAK 2020 PERŞEMBE

Yerel saat ile 05.45’te Singapur’a varıyoruz. Saat 09.20’de Singapur Havayollarının SQ 176 sefer sayılı uçuşu ile Hanoi’ye hareket ediyoruz. Saat 11.40’ta Hanoi’ye varıyoruz. Vietnam’a özgü çek-çekler ile bir saatlik şehir gezisi ve Yerel bir lokantada akşam yemeği. Geceleme Hanoi’deki otelimizde.


3. Gün: HANOİ // 31 OCAK 2020 CUMA

Sabah kahvaltısı ardından Hanoi şehir turu.Ho Çi Min Anıtmezarı ve Evi, Tek Sütunlu Pagoda, Edebiyat Tapınağı, Hoan Kiem Gölü, Hanoi’nin içiden tren geçen sokağında bir fotoğraf molası ve Hoa Lo Hapishane Müzesi. Yerel bir lokantada akşam yemeği ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Su Kuklası Tiyatrosu turuna katılabilirler. Geceleme Hanoi’deki otelimizde.

 

Su Kuklası Tiyatrosu : 35 Euro (Kişi Başı)

11. yüzyıla dayanan Vietnam’a özgü geleneksel Su Kuklası Tiyatrosunu canlı olarak izleme fırsatı bulacaksınız.


4. Gün: HANOİ – HALONG // 01 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ

Sabah kahvaltısı ardından Halong Körfezi’ne transfer. Halong Körfezi’nde geleneksel bir Çin yelkenlisi ile 4 saat boyunca öğle yemekli tekne turu ve Thien Cung Mağarasını ziyaret. Limana dönüşümüz ardından otele transfer. Geceleme Halong’daki otelimizde.


5. Gün: HALONG BAY – HANOI – DA NANG – HOI AN // 02 ŞUBAT 2020 PAZAR

Sabah kahvaltısı ardından Hanoi Havalima’nına transfer. Vietnam Havayollarının VN 175 sefer sayılı uçuşuyla saat 14.00’de Da Nang’a hareket. Saat 15.20’de Danang’a varış ve bizi bekleyen aracımızla Hoi An’a transfer. UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Hoi An’da yürüyerek gezi: Japon Köprüsü, Phung Hung Evi, Phuc Kien Tapınağı. Yerel bir restorantta akşam yemeği ve otele transfer. Geceleme Hoi An’daki otelimizde.


6. Gün: HOI AN – HUE // 03 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ

Sabah kahvaltısı ardından Hai Van Tüneli ve Lang Co Köyünü geçerek Hue’ye hareket. Hue’ye varışımızın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Hue şehir gezisi: İmparator Kalesi, Kral Tu Duc’un mezarı ve Thien Mu Pagodası’nı ziyaret . Yerel bir restorantta akşam yemeği ve otele transfer. Geceleme Hue’deki otelimizde.


7. Gün: HUE - HO CHI MINH // 04 ŞUBAT 2020 SALI

Sabah kahvaltısı ardından havalima’nına transfer. Vietnam Havayollarının VN 1371 sefer sayılı uçuşuyla saat 08.20’de Ho Chi Minh’e hareket. Saat 09.50’de Ho Chi Minh’e varışımızın ardından şehir merkezine transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Cu Chi Tünelleri turuna katılabilirler. Yerel bir restorantta akşam yemeği ve otele transfer. Geceleme Ho Chi Minh’deki otelimizde.

 

Cu Chi Tünelleri : 45 Euro (Kişi Başı)

Củ Chi tünelleri, Vietnam, Ho Chi Minh City'nin Củ Chi Bölgesinde bulunan muazzam bir bağlantı tüneli ağıdır ve ülkenin çoğunun altında yatan çok daha büyük tünel ağının bir parçasıdır. Bu tüneller Vietnam savaşında Viet Cong askerlerinin saklanmak için kullandığı tünellerdir.


8. Gün: HO CHI MINH // 05 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

Sabah kahvaltısı ardından Ho Chi Minh şehir turu. Bu turumuzda Notre Dame Katedrali, Eski Postane, Ben Thanh Pazarı ve Savaş Suçları Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır.Bu turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek öğle yemekli Mekong Deltası tekne turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer.Geceleme Ho Chi Minh’deki otelimizde.

 

Öğle Yemekli Mekong Deltası Tekne Turu : 70 Euro (Kişi Başı)

Güney Vietnam'daki Mekong Deltası, nehirlere, bataklıklara ve adalara, yüzen pazarlara ev sahipliği yapan, Khmer pagodalarına ve pirinç tarlalarıyla çevrili köylere sahip bir labirenttir. Bugün Mekong Deltası'nı keşfetmemiz için bir üs olan My Tho'ya gidiyoruz. Varışta, Mekong Deltasını keşfetmek için özel bir tekneye biniyoruz.


9. Gün: HO CHI MINH – SIEM REAP // 06 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE

Sabah kahvaltısı ardından havalimanına transfer. Vietnam Havayollarının VN 3825 sefer sayılı uçuşuyla saat 12.25’te Siem Reap’a hareket. Saat 13.25’te Siem Reap’e varışımızın ardından otele transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Yerel bir restorantta akşam yemeği ve otele transfer. Geceleme Siem Reap’deki otelimizde.

 

Tonle Sap Gölü Tekne Turu : 40 Euro (Kişi Başı)

Bugün Güneydoğu Asya'nın en büyük doğal tatlı su kütlelerinden biri olan Tonle Sap Gölü'nü keşfetmek için bir tekne gezisine çıkıyoruz. Yol boyunca, okullardan, dükkanlardan karakola kadar her şeyin olduğu yüzen bir köyü ziyaret ediyoruz.


10. Gün: SIEM REAP // 07 ŞUBAT 2020 CUMA

Sabah kahvaltısı ardından Siem Reap turu: Prasat Kravan, Ta Prohm ve Srah Srang tapınakları, Angkor Thom, Baton Tapınağı, Filler Terası, Cüzzamlı Kral Terası ve gün bitiminde efsanevi Angkor Wat Tapınağı ziyaretleri. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek yerel bir restorantta akşam yemekli Apsara Dans Gösterisi turuna katılabilirler. Geceleme Siem Reap’deki otelimizde.

 

Akşam Yemekli Apsara Dans Gösterisi Turu : 40 Euro (Kişi Başı)

Akşam Yemekli Apsara Dans Gösterisi Siem Reap’in en dikkat çekici etkinliğidir.Akşam 6'da otelinizden alınacak ve akşam yemeği ve Khmer klasik dans şovuyla gecenizin tadını çıkaracağınız restorana Asya’ya özgü bir ulaşım aracı olan Tuk Tuk ile taşınacaksınız.Sonra klasik Amok Kamboçya körili ve Khmer BBQ gibi birçok farklı Khmer / Kamboçya yemek seçeneğiyle açık büfe akşam yemeği yiyeceksiniz.Oturduğunuzda Apsara şovu başlayacak.Gösteriden sonra otele transfer.


11. Gün: SIEM REAP – SİNGAPUR // 08 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Singapur  Havayolları’nın Silk Havayolları ile ortak MI 613 sefer sayılı uçuşu ile 10.40’ta Singapur’a uçuyoruz. Yerel saat ile 14.15’te Singapur’a varış. Singapur’da kısa bir şehir turu ardından havalimanına dönüş.


12. Gün: SİNGAPUR - İSTANBUL // 09 ŞUBAT 2020 PAZAR

Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşuyla 01.50’de İstanbul’a hareket.Saat 08.25’te İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileği ile.


13. Gün:

OTEL BİLGİLERİ

ŞEHİR

GECE

OTELLER

HANOI

2

4* Golden Silk Boutique Hotel vb.

www.goldensilkhotel.com

HALONG

1

4* Halong Plaza vb.

www.halongplaza.com

HOI AN

1

4* Belle Maison Hadana vb.

www.bellemaisonhadana.com/en

HUE

1

4* Thanh Lich Royal Boutique vb.

www.thanhlichhotel.com.vn/tl1

HO CHI MINH

2

4* Aristo Saigon Hotel vb.

www.aristosaigonhotel.com

SIEM REAP

2

4* Steung Siem Reap Thmey Hotel vb.

www.steungsiemreaphotel.comÜcrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Singapur Havayolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı İstanbul-Hanoi / Siem Reap-İstanbul  ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri,
Vietnam Havayolları tarifeli seferleri ile Hanoi – Danang / Hue – Ho Chi Minh / Ho Chi Minh – Siem Reap  ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri kategorideki otellerde 9 gece oda kahvaltı konaklamalar,
Yerel restoranlarda alınacak 6 akşam yemeği,
Alan transferleri,
Giriş Ücretleri,
Hanoi şehir turu,
Halong Körfezinde öğle yemekli tekne turu,
Hoi An şehir turu,
Hue şehir turu,
Ho Chi Minh şehir turu,
Angkor Tapınakları turu,
Panoramik Singapur Şehir Turu,
Türkçe rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı Çıkış Harcı,
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,
Vietnam Vize Davetiyesi (40 Euro),
Vietnam Kapı Vizesi Ücreti,
Kamboçya Vizesi (40 Euro),
Programda dahil olduğu belirtilmeyen turlar ve ekstra turlar,
Kişisel harcamalar,
Minibar ve otel harcamaları,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro).

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Emirates Havayolları
899.00
'den itibaren...
Air Arabia Havayolları
445.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
79.00
'den itibaren...
Emirates Havayolları
849.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

376 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341