BANSKO KAYAK TURU 2020 4 GECE OTOBÜS

BANSKO KAYAK TURU 2020 4 GECE OTOBÜS
Açıklama :

BANSKO KAYAK TURU 2020 OCAK-ŞUBAT LÜKS OTOBÜSLERLE 4 GECE 6 GÜN

Gezilecek Yerler :

Bansko

Kalkış Noktaları :

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 22:00 Mecidiyeköy Migros Önü , 22:30 İncirli Ömür Plaza Önü

Geceleme / Konaklama :

4 Gece / Oda Kahvaltı veya Yarım Pansiyon

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL - BANSKO

Gezimizin ilk günü, 21:00'de Kadıköy Evlendirme Dairesi, 22:00'de Mecidiyeköy Migros Önü ve 22:30'da İncirli Ömür Plaza Önü buluşma noktalarından hareketle Edirne üzerinden Kapıkule’ye yolculuk. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş ile Bansko gece yolculuğu.


2. Gün: BANSKO

Sabah erken saatlerde Bansko’ya varış. Kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme Bansko otelde.


3. Gün: BANSKO

Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Geceleme otelde.


4. Gün: BANSKO

Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız.Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Geceleme otelde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna katılabilirler (30 Euro).Panoramik Sofya şehir turumuzda; Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi, panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Akabinde meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ile fotoğraf molasının ardından şehrin simgesi olan Banya Başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zamanın ardından Bansko konaklama noktasına transfer. Geceleme otelde.


5. Gün: BANSKO

Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Geceleme otelde.


6. Gün: BANSKO - İSTANBUL

Otelde alınan kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve araçla buluşma. Buluşmanın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğu.Kapıkule sınır geçişi ile birlikte Türkiye topraklarında devam eden yolculuk sonucunda akşam saatlerinde İstanbul başlangıç noktalarına varış ve program sonu.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Lüks otobüsler ile ulaşım,
Tercih edilen otelde 4 Gece konaklama, 
Sabah kahvaltıları,  
Otel Spa hizmeti (Havuz , Suana , Buhar Banyosu),
Araç rehberliği,
Tesis ve Bölge rehberliği,
Araç içi su ikramı,
Gümrük vergileri, 
Şehir vergileri,
Tüm otoban,otopark ve check-point giderleri,
Kayak ekipmanları kiralama ve eğitim desteği,
Otel – Casino – Otel ücretsiz transfer.

Vize ücreti (140 Euro),
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Skipass ücretleri, kayak kiralama ücretleri,
Ekstra geziler,
Kişisel harcamalar,
Yurt dışı çıkış harcı.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 22:00 Mecidiyeköy Migros Önü , 22:30 İncirli Ömür Plaza Önü

FOTOĞRAF GALERİSİ

Pegasus Havayolları
399.00
'den itibaren...
Türk Havayolları & İzlanda Havayolları
2150.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
189.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
449.00 $
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

47 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341