ROMA 2020 SÖMESTR VE KIŞ DÖNEMİ OCAK-ŞUBAT(FCO-FCO)

ROMA 2020 SÖMESTR VE KIŞ DÖNEMİ OCAK-ŞUBAT(FCO-FCO)
Açıklama :

ROMA 2020 SÖMESTR VE KIŞ DÖNEMİ 20 OCAK-12 ŞUBAT 2020(FCO-FCO) PGS 3 GECE

Gezilecek Yerler :

Roma

Kalkış Noktaları :

Sabiha Gökçen Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

3 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL - ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarında bagaj ve bilet işlemlerinizi tamamlamanızın ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1223 sefer sayılı uçuşu ile 10:40’da Roma’ya uçuyoruz (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir.Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır).Yerel saat ile 11:25’de varış.Alanda bizleri bekleyen otobüsümüzle otelimize transfer.Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan ‘’Roma Gece turu’’ (35 Euro). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
 


2. Gün: ROMA

Kahvaltı sonrasında serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Roma ikonları ve Vatikan turu’’ (55 Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


3. Gün: ROMA

Kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Napoli & Pompei turu’’ (85 Euro). Margarita pizzasının anavatanı olduğu söylenen ve İtalya’nın en büyük 3. Şehri olan Napoli’de Garibaldi meydanı, Via Toledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olan Centro Storico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti gezilecek yerler arasındadır. Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur bitimi Roma otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


4. Gün: ROMA - İSTANBUL

Kahvaltı sonrasında odaların boşaltılmasının ardından dönüş yolculuğumuz için Roma Havalimanı’na hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1224 sefer sayılı uçuşu ile 12:50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)-Roma(FCO) / Roma(FCO)-İstanbul(SAW) gidiş dönüş uçak bileti,
Programda belirtilen otellerde 3 gece kahvaltı dahil konaklamalar,
Havalimanı vergi bedeli,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
Otel vergileri & turist şehir vergileri.

Vize ücreti (140 Euro),
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
Yurt dışı çıkış vergisi,
Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,
Programda belirtilen tüm ekstra turlar,
Rehber ve şoför bahşişleri.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

Sabiha Gökçen Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Emirates Havayolları
899.00
'den itibaren...
Air Arabia Havayolları
445.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
79.00
'den itibaren...
Emirates Havayolları
849.00
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

350 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341