BELGRAD TURU 2020 MART 1903

BELGRAD TURU 2020 MART 1903
Açıklama :

BELGRAD TURU 19 MART 2020 THY 3 GECE

Gezilecek Yerler :

Belgrad

Kalkış Noktaları :

İstanbul Havalimanı

Geceleme / Konaklama :

3 Gece / Oda Kahvaltı

Tarihler :

 
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
Seyahat Prog.   Tur Fiyat Bilg.   Kalkış Tarih ve Yerleri   Fotoğraf Galerisi   Benzer Turlar

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL – BELGRAD // 19 MART 2020

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan yaklaşık 2,5 saat önce 17:30’da buluşma.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının 1083 sefer sayılı uçuşu ile 19:50’de Belgrad’a uçuyoruz.Yerel saat ile 19:30’da Belgrad’a varışımıza istinaden bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp,bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme.Dinlenmek için serbest zaman.Geceleme Belgrad’daki otelimizde.


2. Gün: BELGRAD // 20 MART 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Belgrad şehir turumuza başlamak üzere otelimizden hareket ediyoruz.Şehir turumuzda kentin önemli binalarını, günlük yaşamı, Nato tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını göreceğiz. Yapacağımız yürüyüş turumuzda ise Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Terazi Meydanı, Kale Meydanı (Kalemegdan) ve Taş Meydan göreceğimiz yerler arasındadır Turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Zemun & Avala Kulesi & Tito’nun Mezarı Turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam, dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Balkan Balkan Gecesi’ne katılabilirler. Geceleme Belgrad’daki otelimizde.

Nikola Tesla Müzesi & Tito Müzesi & Zemun Turu : 60 Euro (Kişi Başı)

Turumuzda ilk ziyaret noktamız Zemun olacak.Zemun panoramik turu esnasında kenti tanıyacak ardından Avala Kulesi’ni ziyaret edeceğiz. 203 metre yükseklikteki tabanı eşkenar üçgen şeklinde “üç ayak” üzerinde planlanan kule “Sırp tripodu” olarak da anılmaktadır. Dünya üzerinde bu prensip üzerine inşa edilmiş olan sayılı kulelerden biridir. Turumuza 1953’te Yugoslavya devlet başkanlığına seçilen ve Yugoslavya’yı Sosyalist Federal Cumhuriyet sistemine getiren, 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Josip broz Tito’nun mezarını ziyaret ederken devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Ardından Nikola Tesla’nın icatlarının ve kişisel eşyalarının sergilendiği müzenin ziyaret ediyoruz. Müze, 1952'de Tesla biriminin mucidi Nikola Tesla'nın kişisel eşyalarını sergilemek üzere kurulmuş olup, müzede yaklaşık 160.000’e kadar orijinal belge ve 5700 kadar kişisel eşya sergilenmektedir.Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.

Balkan Gecesi : 55 Euro (Kişi Başı) (Akşam Yemeği ve 2 İçecek Dahil)

Turumuzda,Balkan mutfağının lezzetlerini,Balkan eğlencesi eşliğinde tadacak ve unutulmaz bir gece yaşayacağız.


3. Gün: BELGRAD // 21 MART 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlofça & Navi Sad Turu’muza katılabilirler.Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.

Karlofça (Sremski Karlovci) & Novi Sad Turu : 65 Euro (Kişi Başı)

Turumuzda ilk olarak bizim tarhimizde de önemli bir yeri bulunan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını ziyaret edeceğiz. Burada şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Karlofça Anlaşmasının imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli’ni ziyaretimizin ardından Voyvodina Eyaleti’inin başkenti olan Novi Sad’a doğru hareket edeceğiz. Kısa bir yolculuğun ardından ilk durağımız olan Petrovaradin Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Daha sonra Novi Sad’ın merkezine hareket edecek ve Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yürüyüş turu yapacağız. Bu turumuzda Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.


4. Gün: BELGRAD – İSTANBUL // 22 MART 2020

Otelimizde alacağımızerken kahvaltı sonrasında check out işlemlerimizi gerçekleştirip rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1082 sefer sayılı uçuşu ile 09:00’da İstanbul’a uçuyoruz.Yerel saat ile 12:45’de İstanbul Havalimanına varışımız ile turumuzun sonu.Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Belgrad / Belgrad-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen vb. 4* otelde 3 gece konaklamalar,
Sabah kahvaltıları,
Havalimanı – otel - havalimanı transferleri,
Belgrad panoramik şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı Çıkış Harcı,
Öğle ve Akşam yemekleri,
Ekstra Turlar,
Kişisel harcamalar,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler.

FİYATLAR

Kalkış TarihleriKalkış Noktaları

İstanbul Havalimanı

FOTOĞRAF GALERİSİ

Pegasus Havayolları
399.00
'den itibaren...
Türk Havayolları & İzlanda Havayolları
2150.00
'den itibaren...
Lüks Otobüslerle
189.00
'den itibaren...
Türk Havayolları
449.00 $
'den itibaren...

SALON TUR Kaliteli ve Ekonomik Turların Yer Aldığı Bir Turistik Alışveriş Portalıdır. Sitede yer alan tüm metin, Resim ve içeriklerin telif hakları SALON TUR'a aittir. SALON TUR'da bulunan fiyatlar anlık değişiklik gösterebilir. SALON TUR A-6848 Belge Numarası ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı A grubu Seyahat Acentesı ve TÜRSAB üyesidir. Salontur.com sitesinin kullanıcıları SALON TUR Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. Salontur.com © 2012
www.salontur.com Telefon 444 5 636 Fax 212 381 62 03

Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi No:84 Daire:7 Kozyatağı İSTANBUL

46 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 3118341